Сокільники

вул.Стрийська 12а

с.Малехів

вул.Київська 5а

Телефон

+380935277678

Способи оплати на автомийках Lux Wash

Методи оплати «LuxWash» дозволяють розраховуватися за послуги безпосередньо готівкою або віддалено поповнювати баланс карти, отримуючи суттєвий кешбек на персональний рахунок.

Методи оплати на автомийках самообслуговування Lux Wash

Для зручності клієнтів своїх партнерів, розроблено різні методи оплати на автомийках самообслуговування «LuxWash» через термінали керування постами. Залежно від потреб власників комплексів і можливостей автолюбителів, пульти управління укомплектовано:

Методи оплати на автомийках самообслуговування LuxWash

Ці методи оплати «LuxWash» дозволяють розраховуватися за послуги безпосередньо готівкою або віддалено поповнювати баланс карти, отримуючи суттєвий кешбек на персональний рахунок.

Як оплатити послуги на автомийці

Найпростіший спосіб оплати на автомийці «LuxWash» — розрахуватися за послугу готівкою (купюрами, монетами або заздалегідь придбаними жетонами). Ще один метод оплати — картою лояльності через вмонтований в пост управління термінал.

Методи оплати на автомийках самообслуговування готівкою

Оплата готівкою

Найпростіший спосіб як оплатити на автомийці «LuxWash» — розрахуватися купюрами, монетами або заздалегідь придбаними жетонами:

Це найпростіший метод оплати, але є й інший спосіб, який дозволяє постійним клієнтам заощаджувати до 30-50% за рахунок використання отриманих бонусів.

Оплата картою

Оплата картою

Вигідний для постійних клієнтів метод оплати на автомийці самообслуговування «LuxWash» — списання грошей з картки лояльності:

Поповнення карти і кешбек через систему «PayPass»

Для поповнення особистого рахунку та отримання кешбеку на карту автовласникові потрібно:

Система «PayPass» перерахує гроші на карту. На рахунок автовласника надійдуть бонуси, якими він зможе оплатити будь-яку послугу комплексу.

Мобільний додаток «LuxPay» для віддаленого поповнення балансу

Мобільний додаток «LuxPay»

Ще один метод оплати на автомийках самообслуговування «LuxWash» — поповнення рахунку віддалено, за допомогою мобільного додатку «LuxPay». Для перерахування коштів необхідно:

Цей метод оплати також дозволяє сплатити послугу бонусами, вибравши відповідний розділ в меню. Мобільний додаток «LuxPay» доступний для скачування в «Google play» і «App Store».

Нарахування бонусів — ефективний метод утримання постійних і залучення нових клієнтів

Розроблена фахівцями компанії система нарахування бонусів дозволяє автовласникам одразу ж після поповнення особового балансу отримувати кешбек. Є кілька методів оплати на автомийці «LuxWash», при яких на рахунки клієнтів моментально нараховується кешбек:

Не потрібно купувати жетони або простоювати в чергах біля якихось сумнівних апаратів, освоюючи складні меню для перерахування грошей. Автовласник поповнює баланс готівкою або переводить певну суму на карту через мобільний додаток «LuxPay» — система автоматично проводить платіж і одразу ж нараховує кешбек.

Мобільний додаток «LuxPay»

Приклад нарахування бонусів при поповненні карти на певну суму:

Подібний метод оплати «LuxWash» і система бонусів суттєво заощаджують автолюбителям час і гроші. Можливість скористатися за певну суму більшою кількістю послуг комплексу залучає нових клієнтів і суттєво підвищує рентабельність бізнесу.