Сокільники

вул.Стрийська 12а

с.Малехів

вул.Київська 5а

Телефон

+380935277678

Інструкція автомийки

Знаючи як користуватися автомийкою самообслуговування, власник транспортного засобу самостійно оплачує всі необхідні послуги. Він може якісно помити автомобіль без сторонньої допомоги. При цьому є можливість вибрати тільки необхідні функції і заощадити час і гроші.

Інструкція по користуванню автомийкою самообслуговування «LuxWash»

Перед тим як користуватися автомийкою самообслуговування, потрібно вставити в купюро приймач необхідну суму. Можна також розрахуватися монетами, жетонами, картою «LuxWash», перерахувати гроші за допомогою платіжної системи «PayPass» або використати бонуси.

Далі потрібно визначитися з вибором функцій. Мийка автомобіля здійснюється в певній послідовності:

 1. Вибравши на пульті управління відповідну функцію, потрібно обробити кузов автомобіля спеціальним очистником — для змочування і видалення великих частинок бруду, грубих та абразивних забруднень.
 2. Після цього спеціальним пістолетом наноситься активна піна — шампунь, який не вплине на лакофарбове покриття кузова і ефективно видаляє забруднення різного походження. Після нанесення піни потрібно зачекати 2-3 хв, щоб вона проникла в важкодоступні зони і розчинила забруднення. Для найкращого миття використовуйте нашу рожеву піну LuxNano.
 3. Далі піна змивається холодною або теплою водою під високим тиском, щоб змити усі залишки забруднень та активної піни. Цьому процесу варто приділити вдосталь часу.
 4. На наступному етапі кузов автомобіля покривається рідким воском. Обробка воском бережно збирає нейтралізує усі найдрібніші забруднення, дозволяє створити водовідштовхувальну плівку і додає блиску лакофарбовому покриттю.
 5. Останнім етапом є миття водою з системи зворотного осмосу. Це очищена до ідеального стану за допомогою спеціальних мембран дистильована вода. Після висихання кузова автомобіля на його поверхні не залишається плям.

Відео як користуватися автомийкою самообслуговування:

Функції панелі управління постом автомийки самообслуговування

Перед тим як користуватися автомийкою самообслуговування, власник транспортного засобу повинен оплатити послугу готівкою, жетонами або картою «LuxWash».

Для зручності клієнтів, панелі управління постами комплектуються:

Відео як користуватися автомийкою самообслуговування оплачуючи готівкою, жетонами або картою «LuxWash»:

Вибір функцій на панелі управління постом мийки самообслуговування:

 1. Пауза — тимчасове призупинення роботи обладнання поста.
 2. Вода під тиском — подається холодна вода для змочування або ополіскування кузова автомобіля після нанесення піни.
 3. Очисник — замість холодної або теплої води через пістолет подається спеціальний активний склад для ефективного видалення забруднень.
 4. Тепла вода — для швидкого змочування, видалення забруднень і ополіскування кузова після нанесення піни.
 5. Осмос — через пістолет подається очищена за технологією зворотного осмосу дистильована вода, яка змиває автохімію і не залишає на лакофарбовому покритті плям.
 6. Віск — подається вологовідштовхувальний склад для захисту кузова автомобіля від негативного впливу реагентів, вологи і додання блиску лакофарбовому покриттю.

Основні і ексклюзивні функції мийок самообслуговування «LuxWash»

Основна функція безконтактної мийки — надання клієнтам можливості швидко, якісно і недорого помити транспортні засоби. Але перед тим як користуватися автомийкою самообслуговування або після обслуговування автомобіля, є можливість скористатися і іншими додатковими послугами комплексу.

Зачекати черги, відпочити, перехопити або випити чашечку кави в Люкс Кафе

Це додаткова послуга комплексу, яка приваблює клієнтів, істотно збільшує прибуток і рентабельність бізнесу. У кафе автолюбителі можуть:

Купити якісно очищену воду додому або в дорогу

Ця послуга має попит серед автомобілістів, жителів сусідніх мікрорайонів, вулиць і будинків. Особливо влітку. Встановивши автомати для розливу води, власник бізнесу піклується про клієнтів і отримує додатковий прибуток.

Перевірити тиск в шинах або підкачати колеса

Компанія «LuxWash» комплектує комплекси автоматичними постами для підкачки шин автомобілів. Вирівняти тиск в колесах можна перед тим, як користуватися автомийкою самообслуговування або після обслуговування транспортного засобу.

Переваги постів для підкачки коліс:

Пропилососити салон автомобіля

Перед тим як користуватися автомийкою самообслуговування, є можливість якісно очистити салон. Комплекси комплектуються потужними і простими у використанні промисловими пилососами, які ефективно видаляють не тільки бруд і пил, але і пролиті в салоні рідини.

Ексклюзивні послуги мийки самообслуговування:

 1. Активна рожева нано піна. Інноваційна автохімія, що ефективно видаляє не тільки пил, засохлий бруд, а й стійкі сліди бітуму і масла.
 2. Чорніння коліс. Покриття шин спеціально розробленим силіконовим складом не тільки покращує їх зовнішній вигляд. Це захищає гуму від розтріскування і пересихання, негативного впливу сонячних променів. Чорніння коліс дозволяє створити захисний шар, що відштовхує воду і запобігає налипанню бруду і пилу.

Знаючи як користуватися автомийкою самообслуговування, можна не тільки якісно, ​​швидко і недорого помити машину. Скориставшись додатковими послугами, вдасться навести ідеальний порядок в салоні автомобіля, перевірити тиск шин і надійно захистити лакофарбове покриття кузова. Все це не тільки поліпшить зовнішній вигляд, але і значно подовжить термін експлуатації транспортного засобу.