Сокільники

вул.Стрийська 12а

с.Малехів

вул.Київська 5а

Телефон

+380935277678

Автомийки самообслуговування

Lux Wash - це міжнародна компанія з більш ніж 15-річним досвідом проектування, побудови автомийок самообслуговування та роботизованих мийок Lux Cyber під ключ, яка стрімко розвивається та впроваджує найсучасніші технологічні рішення. На 2022 рік компанією запущено більше 400 миючих комплексів.

Про компанію Lux Wash

Виразний яскравий логотип, впізнаваний дизайн мийок і підтверджена якість продукції, безсумнівно, викликають у споживачів тільки позитивні асоціації. Ці фактори в сукупності і створюють неповторний образ бренду з досконалою репутацією.

Неповторний образ бренду з досконалою репутацією

Продукція компанії Lux Wash - це сучасне, відмінно збалансоване обладнання, автохімії і засобів догляду за автомобілем, що мають в своєму складі велику кількість унікальних компонентів.Ефективність, інноваційність і, разом з тим, дбайливе ставлення до техніки і навколишньому середовищу відрізняють Компанію LuxWash від конкурентів що доведено неодноразовими перемогами.

Обладнання для СТО (luxsto.com.ua)

Обладнання для СТО

Вся продукція виключно виробництва Німеччини та Італії, що є важливою перевагою перед іншими, так як дозволяє з Німецькою педантичністю і Італійською стабільністю підтримувати завжди високий рівень якості, не тільки самої продукції, але і всіх процесів. Вся продукція має сертифікати і найвищий ступінь захисту від підробок.

Власне сучасне виробництво на якому виготовляють продукцію для миючих комплексів всієї Європи і країн СНД , що є важливою перевагою перед іншими компаніями.

Lux Wash – лідер на ринку автомийок України!

Партнери Lux Wash